Тел: +38044 424 3241

Науково-виробнича фірма ТОВ “МЕЛТА” є колективним підприємством, заснованим в 1993 році. Реєстраційний № ​​1179.

Логотип МЕЛТАзареєстрований товарний знак (Свідоцтво № 9631 від 30.04.1998г.)

ТОВ “МЕЛТА” виробляє аморфні і нанокристалічні сплави на основі технології надшвидкого гартування металевого розплаву (PFC). Ця технологія дозволяє отримувати матеріали з унікальними магнітними, механічними і хімічними властивостями.

ТОВ “МЕЛТА” спеціалізується на розробці і виробництві магнітом’яких сплавів і виробів з них. Підприємство володіє повним циклом виробництва від виплавки вихідного сплаву та отримання аморфної стрічки до виготовлення магнітопроводів і електромагнітних виробів на їх основі.

Технологія виробництва і продукція підприємства захищена патентами України.

Матеріали марки МЕЛТА дозволили ряду підприємств України розвинути виробництво нових конкурентоспроможних видів продукції, таких як електронні одно-та трифазні лічильники електроенергії, малогабаритні зварювальні апарати, телефонні станції, високоточні вимірювальні трансформатори і датчики, пристрої захисного відключення при появі струму витоку на землю, перетворювачі для електротранспорту.

ТОВ “МЕЛТА” працює в тісному контакті з багатьма підприємствами радіоелектронної, приладобудівної та електротехнічної промисловості, і завжди готова до співпраці з новими партнерами.